Jubileumi gálaműsor PDF Nyomtatás E-mail
Iskolánk 60 éves évfordulója alkalmából háromnapos ünnepségsorozatot tartottunk, melynek zárásaként 2018. november 17-én gálaműsort adtak iskolánk diákjai. A gálaműsor összeállításánál arra törekedtünk, hogy iskolánk múltját összekössük jelenével.
Vizkeletiné Juhász Judit igazgató asszony ünnepi beszéde után Koncz Ferenc országgyűlési képviselő úr köszöntötte a vendégeket, aki pénzadománnyal támogatta az iskolát. Szabó Árpád úr, a Szerencsi Tankerületi Központ igazgatója köszöntőjében kiemelte az eddigi és a jövőben megvalósuló fejlesztéseket, melyek a Tankerületi Központ pályázataiból valósulnak meg. Dr. Szemán Ákos polgármester úr Taktaharkány Nagyközség Közszolgálatáért Díjat adott át az iskola dolgozóinak.
Az ünnepi műsorban Dr. Jakab Nóra a Miskolci Egyetem rektorhelyettese emlékezett meg taktaharkányi iskolás éveiről és tolmácsolta a Miskolci Egyetem köszöntését. Dr. Gyurán Ildikó a Miskolci Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság bírája, Berziné Takács Ágnes a Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium pedagógusa, valamint Vizkeletiné Juhász Judit intézményünk igazgatója felidézve iskolás éveiket szavalatukkal tették emlékezetessé a műsort. Kardinál Eszter, Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cégének senior értékesítési és marketing kontrollere, valamint Nagy Attila a tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményegység-vezetője, egykori diákjaink énekprodukciójában és zongorajátékában gyönyörködhettünk.

Képek

 

E-napló

Határtalanul!

E-ügyintézés

Boldogság óra

Tablók

  • personal injury attorney Los Angeles
  • Orange County personal injury attorney
  • Long Beach personal injury attorney
  • Beverly Hills personal injury attorney
  • Santa Monica personal injury attorney
  • Pasadena personal injury attorney
  • Riverside personal injury attorney
  • San Bernardino personal injury attorney
  • Santa Clarita personal injury attorney
  • TIOP-1.1.1/07-2008-0835A taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola informatikai infrastruktúrájának fejlesztése, a leghátrányosabb helyzetű kistérségű, egyetlen alapfokú iskolánk tanulóinak és pedagógusainak informatikai és egyéb kompetenciáinak fejlesztése