OTP Bozsik labdarúgó verseny - Őszi torna Nyomtatás E-mail

Iskolánk II. korcsoportos fiú csapata kezdte az OTP Bozsik labdarúgó versenyben a sort. A november 22-én Tokajban rendezett tornán 9 csapat vett részt. A délelőtti programban 4, a délutániban 5 gárda dolgozott. Mi délután kerültünk sorra Tokaj A, Tokaj B, Taktakenéz és Tiszalúc csapataival együtt. Ez a torna úgynevezett grassroots rendszerben zajlott, ami azt jelenti, hogy a gyerekek először különböző ügyességi feladatokat teljesítenek vegyes csapatokban, majd egymás ellen játszanak 10 perces mérkőzéseket. Viszont nem játszik mindenki mindenkivel, így mi is a többiekhez hasonlóan 2 mérkőzést vívtunk a gyakorlás után. A fiúk jó játékának köszönhetően mind a két meccset megnyertük 2:1 arányban. Először Tokaj A csapatát majd Tiszalúc gárdáját vertük meg. Érdekesség és a fiúk teljesítményét emeli, hogy mindkét alkalommal 1 gólos hátrányból sikerült fordítani és nyerni. Gratulálunk a gyerekeknek! Hajrá Harkány!

A csapat tagjai: Balogh Illés, Bokor Dávid, Horváth Zétény, Kovács Patrik, Kozák Marcell Lucskai Gábor, Szabó Zsombor, Szatmári Máté, Tóth Vencel, Urbán Zsombor

A beszámolót Horváth Gábor készítette.

 

 

E-napló

Határtalanul!

E-ügyintézés

Boldogság óra

Tablók

  • personal injury attorney Los Angeles
  • Orange County personal injury attorney
  • Long Beach personal injury attorney
  • Beverly Hills personal injury attorney
  • Santa Monica personal injury attorney
  • Pasadena personal injury attorney
  • Riverside personal injury attorney
  • San Bernardino personal injury attorney
  • Santa Clarita personal injury attorney
  • TIOP-1.1.1/07-2008-0835A taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola informatikai infrastruktúrájának fejlesztése, a leghátrányosabb helyzetű kistérségű, egyetlen alapfokú iskolánk tanulóinak és pedagógusainak informatikai és egyéb kompetenciáinak fejlesztése